VYHLAZENÍ VRÁSEK

 

 

APLIKACE BOTULOTOXINU

PRINCIP

Aplikace botulotoxinu se používá k odstranění či snížení mimických vodorovných vrásek, odstraní také vrásku nad kořenem nosu nebo vějířky kolem očních koutků. Má také pozitivní vliv na celkové uvolnění nežádoucího výrazu obličeje. Vrásky mizí během 2-5 dnů, definitivní výsledek je patrný během 2-4 týdnů.

Botulotoxin je látka, která se v medicíně úspěšně používá již řadu let. Botulotoxin slouží ke svalové relaxaci. Aplikuje k potlačení výrazné mimiky a odstranění mimických vrásek v partiích na čele, nad nosem mezi obočím a kolem očí. Výsledný efekt se dostavuje pozvolna, takže vaše okolí si nevšimne násilné změny.

JAK TO PROBÍHÁ?

Mimické vrásky v obličeji máme všichni. Od starostí, mračení, smíchu nebo třeba od sluníčka. Někdo má k tvorbě vrásek také větší genetické předpoklady. Aplikace botulotoxinu vrásky spolehlivě napraví, a navíc předejde jejich dalšímu vytváření.
Aplikací botulotoxinu vám můžeme upravit:

 • vrásky na čele, mračivky
 • vrásky mezi obočím
 • vrásky a vějířky kolem očí od častého smíchu

BOTULOTOXIN UVOLŇUJE SVALY

Jak látka zvaná botulotoxin pracuje? Dočasně přeruší nervové spojení v mimických svalech. Když svaly nedostávají signál ke stažení, odpočívají. Tím pádem se vrásky vlastně ani nemají jak vytvořit. Navíc se tak můžete odnaučit i nevědomému mračení. Neurosvalové spojení se pak postupně obnoví. Délka účinku botulotoxinu je individuální, obvykle ovšem trvá mezi 3–5 měsíci.

Botulotoxin aplikujeme do svalu pomocí velmi tenké jehličky. V průběhu ošetření danou oblast dle potřeby ledujeme chladicím gelem. Nemusíte se bát, náš lékař ošetření vždy provádí tak, aby váš obličej vypadal po proceduře maximálně přirozeně.

 

PO OŠETŘENÍ

PO VÝKONU A NÁSLEDUJÍCÍ 4 HODINY PO DOBU 2 DNŮ PO DOBU 2 TÝDNŮ
 1. Držet horní polovinu těla vzpřímeně, tj. nepřeklánět se hlavou dolů.
 2. Procvičovat přirozenými pohyby mimické svaly ošetřených oblastí.
 3. Nesahat na ošetřená místa, nemasírovat. 4. V den aplikace necvičit, neskákat, neběhat.
 1. Vyhýbat se nadměrné fyzické zátěži.
 2. S opatrností je možné běžné kosmetické ošetření – mytí, líčení, aplikace krémů.

 

 

 1. Nechodit na kosmetické masáže.
 2. Dostavte se na kontrolu dle sjednaného termínu.

CENA VÝKONŮ

Ceník aplikace botulotoxinu je závislá na množství aplikovaného materiálu. Množství určí lékař a po odsouhlasení klientem jej následně aplikuje. Cena botulotoxinu se účtuje dle jednotek – 125 Kč / 1 jednotku.

V ceně botulotoxinu je zahrnuto následující: ošetření pokožky před aplikací, spotřebované jednotky materiálu, samotná aplikace,  případně  kontrola po zákroku. Před aplikací pacienta čeká osobní konzultace s lékařem, která je hrazena zvlášť – 500 Kč. Tato částka bude v případě aplikace odečtena z výkonu ošetření.

Orientační ceny:
 • vrásky u kořene nosu 1200 Kč
 • vrásky na čele 2 500 Kč
 • vrásky mezi obočím 2 000 Kč


VÝPLNĚ VRÁSEK KYSELINOU HYALURONOVOU

PRINCIP

Tuto látku máme v těle všichni. Jak stárneme, postupně jí však ubývá. Můžeme ji bezpečně využít v podobě čirého gelu k vyhlazení vrásek i k ošetření drobných vpadlých jizviček v obličeji. Velmi často se kyselina hyaluronová používá také k šetrnému zvětšení rtů. Ošetření kyselinou hyaluronovou je možné zkombinovat s aplikací botulotoxinu.

Používáme výplňové materiály značky Neauvia. Neauvia Organic je první řadou bio-výplní díky čistotě použité kyseliny a unikátnímu způsobu zasíťování. Lze ji považovat za nejbezpečnější a nejpoužívanější na trhu. V rámci širokého portfolia uspokojí potřeby každého jedince

JAK TO PROBÍHÁ?

Výplňový materiál ve formě gelu aplikuje lékař tenkou jehlou do kůže nebo podkoží. Pleť je před vpichem lokálně znecitlivěna gelem či krémem. Ošetření vrásek se tak stává maximálně komfortní a bezbolestnou záležitostí.

 • vrásky okolo nosu a očí
 • vrásky vedoucí od nosu ke koutkům úst (tzv. nosoretní rýhy)
 • vrásky kolem horního rtu

PO OŠETŘENÍ

První účinek látky navíc uvidíte ihned po ošetření. Kyselina hyaluronová ale v kůži pracuje postupně (váže na sebe vodu), a tak se efekt procedury do 2 týdnů ještě navýší.Po ošetření omezte mimiku obličeje na 6 hodin.

Po aplikaci kyseliny hyaluronové 6 hodin ošetřené místo nemačkejte, nemasírujte a mimicky nenamáhejte. Po 12 hodinách můžete na tvář nanést make-up. Alespoň 2 dny po proceduře nechoďte na kosmetické ošetření, na obličejové masáže a neplánujte ani návštěvu zubaře. Vzácně se může stát, že se na tváři po proceduře objeví zarudnutí nebo malé modřinky. Obojí však do pár dnů z pleti vymizí.

CENA VÝKONŮ

Ceník aplikace výplní je závislá na množství aplikovaného materiálu. Množství určí lékař a po odsouhlasení klientem jej následně aplikuje. Cena výplní se účtuje dle počtu aplikovaných výplní.

V ceně  je zahrnuto následující: ošetření pokožky před aplikací, spotřebované jednotky materiálu, samotná aplikace,  případně  kontrola po zákroku. Před aplikací pacienta čeká osobní konzultace s lékařem, která je hrazena zvlášť – 500 Kč. Tato částka bude v případě aplikace odečtena z výkonu ošetření.

Orientační ceny:
 • Aplikace výplně Neuvia Organic 7000 Kč/ 1 ampl výplně 1ml

OBJEDNÁNÍ

Zavolejte nám: 

(+420) 602 690 247