Při první návštěvě na naší klinice vás čeká celkové vyšetření stavu vaší dutiny ústní, které se skládá z několik částí. Klademe velký důraz na to, aby toto vyšetření bylo bezbolestné a šetrné.

IMGP0954

 

1. Vyšetření ortopantomografem

V první fázi vstupní prohlídky provedeme vyšetření ortopantomografem, což je moderní RTG způsob diagnostického vyšetření zubů. Pomocí digitálního ortopantomografu získáme panoramatický snímek, na základě kterého získáme představu o všech skrytých procesech ve vašich zubech a dásních. Vyšetření ortopantogramem se není třeba obávat: je bezpečné, rychlé a s velmi nízkou dávkou RTG záření.

2. Komplexní vyšetření dutiny ústní

Následuje komplexní vyšetření vašich zubů, dásní a okolních tkání, před jehož začátkem vám vše srozumitelně a názorně vysvětlíme.

3. Vyšetření zubů diagnostickým přístrojem DiagnoCAM

V konečné fázi vyšetření provedeme vyšetření zubů diagnostickým přístrojem DiagnoCAM, který je schopen spolehlivě detekovat již miniaturní zubní kazy, které jsou pouhým okem neviditelné, pomocí laserového světla.

Všechny uvedené kroky jsou na klinice DentalCare vedeny v přátelské atmosféře s velkým důrazem na komunikaci mezi stomatologem a pacientem.

Na základě informací, které nám poskytnou výsledky vstupního vyšetření pak sestavíme léčebný plán a seznámíme vás s možnými alternativami ošetření.

Společně potom vybereme takový způsob ošetření, který bude splňovat vaše požadavky na kvalitu a funkčnost a přitom bude co nejvíce respektovat vaše představy i finanční situaci.