V naší zubní ordinaci zapomenete na strach i slzy.

Pokrokové technologie zásadně přispěly ke snížení či úplnému odstranění bolesti při běžných stomatologických ošetřeních. Stomatologie však není pouze o klinických dovednostech a moderních technologiích. Je především o lidech, o úsměvu a o mezilidské komunikaci. My to dobře víme a naši zaměstnanci taktéž.

IMGP1026

V naší praxi dbáme na maximální bezbolestnost při ošetření pacienta. Naše moderní stomatologie (s výjimkou zanedbaných stavů) zkrátka nebolí.

Klademe velký důraz na to, aby se u nás pacienti cítili pohodlně a uvolněně. Při diagnostice i léčbě upřednostňujeme laserový paprsek před kovovými instrumenty všude tam, kde to je možné. Při stomatologickém zákroku aplikujeme moderní, vysoce účinná anestetika, takže naše postupy v kombinaci s našimi unikátními technologiemi lze označit za “mini-invazivní” a naši stomatologickou práci za opravdu bezbolestnou.

Naší filozofií je důkladná prevence a včasná dektekce vznikajících zubních onemocnění – v takových případech stomatologie nebolí.

Nejlepší prevencí bolesti a nepříjemností na zubním křesle však nadále zůstává důkladná a pravidelná ústní hygiena v kombinaci s pravidelnými návštěvami dentální hygienistky a preventivními prohlídkami.